f
MODERNIZUJEME V-STROM

MOTO MEJTSKÝ

SUZUKI modernizuje V-STROM

Mezi hlavní modernizované funkce V-Strom 1050 patří obousměrný systém rychlého řazení, který umožňuje řazení rychlostních stupňů nahoru i dolů bez použití spojky nebo plynu a vylepšený elektronický systém S.I.R.S. (Suzuki Inteligent Ride System) pro různé jízdní podmínky, nyní s modernizovaným  systémem  tempomatu, umožňujícím využití širšího rozsahu rychlostí a rychlostních stupňů. Navíc, pro zlepšení použitelnosti a pohodlí při cestování na dlouhé vzdálenosti, je vybaven 5-palcovým barevným TFT LCD multifunkčním přístrojovým panelem, který zobrazuje různé informace, včetně stavu S.I.R.S. 

Suzuki prezentovala dva modely V-Strom, V-Strom 1050 s modernizovanými funkcemi a nově vyvinutý V-Strom 1050DE. Prodej obou modelů začne v lednu 2023.

Nově představený V-Strom 1050DE je vybaven i režimem G (Gravel) v systému kontroly trakce a vypínatelným systémem ABS zadní brzdy, vyvinutým pro stabilní a pohodlnou jízdu na nezpevněných cestách, aby si jezdci  mohli užívat cestování na dlouhé vzdálenosti na různých druzích povrchů. Rozměry modelu jsou speciálně upravené pro použití na nezpevněných cestách, včetně 21 palcového předního kola a přední a zadní pneumatiky s poloterénním vzorem dezénu. Na rozdíl od standardního modelu je  vybaven širšími řídítky (o 20mm na každé straně), která lépe tlumí rázy od nerovností, padacími rámy a hliníkovým krytem pod motorem, který chrání spodní část motoru před poškozením odletujícími kameny.      

MOTO MEJTSKÝ

Jsme autorizovaný prodejce a servis motocyklů značek SUZUKI a YUKI. Provádíme autorizovaný záruční i pozáruční servis motocyklů.

Kontakty

Pondělí - Pátek: 09:00 - 17:00 Sobota: 09:00 - 11:30
Okrouhlá 53, 473 01 Nový Bor
+420 602 625 622
info@suzukimejtsky.cz